Ogłoszenie w sprawie konsultacji dot. Programu współpracy Gminy Janowice Wielkie z organizacjami pozarządowymi

OGŁOSZENIE

WÓJTA GMINY JANOWICE WIELKIE

w sprawie przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi dotyczących wprowadzenia Programu współpracy Gminy Janowice Wielkie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2021-2025.

 

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania uwag do załączonego projektu „Programu współpracy Gminy Janowice Wielkie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi  podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2021 - 2025".
Uwagi można  przesyłać na załączonym formularzu (formularz do pobrania również 
w sekretariacie Urzędu Gminy) drogą pocztową na adres:

Urząd Gminy w Janowicach Wielkich, ul. Kolejowa 2, 58-520 Janowice Wielkie

lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do dnia 20 stycznia 2021 r. do godz. 15.30

Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji: Karolina Rokicka.

 Wójt Gminy Janowice Wielkie
/-/ Kamil Kowalski

 

Projekt Programu Programu współpracy Gminy Janowice Wielkie z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2021-2025

Formularz zgłaszania opinii