Joanna Chorąża zadebiutowała w TAURON Lidze

To był ważny dzień dla młodej, siedemnastoletniej siatkarki #VolleyWrocław, która swoja przygodę z siatkówką zaczynała w janowickiej szkole. Joanna Chorąża powoływana od pewnego czasu do wąskiego składu meczowego, 1 kwietnia po raz pierwszy zagrała na ligowych parkietach.

Siatkarki ponownie najlepsze

Po raz kolejny organizatorem turnieju w piłce siatkowej dziewcząt był klub sportowy MLKS Echo Twardogóra podczas którego bardzo dobrze zaprezentowały się młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie. Szóstoklasistki wygrały w swojej kategorii wiekowej, ich młodsze koleżanki z klasy piątej zajęły II miejsce, a w klasach czwartych dziewczęta zajęły miejsce ósme. Był to piąty turniej programu Volleymania na Dolnym Śląsku. Kolejny, a zarazem ostatni w tym roku kalendarzowym turniej siatkarki zagrają w Ząbkowicach Śląskich 20 grudnia.
Medalistki klas szóstych:  Amelia Czerniawska, Oliwia Szeferowicz, Zuzanna Kozłowska, Zofia Gotowt.
Medalistki klas piątych: Oliwia Sasiela, Maja Gapińska, Natalia Kusz oraz Lena Paluch.
Trener: Piotr Lesiński

Janowickie siatkarki na podium w Miliczu

Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowały się młode siatkarki UKS-u "Sokoliki" Janowice Wielkie na kolejnym turnieju z cyklu Volleymania Dolny Śląsk. Turniej został rozegrany w nowej w hali sportowej SP2 w Miliczu. Dziewczęta z klas szóstych ponownie pokazały, że są w dolnośląskiej czołówce, stając na najwyższy stopniu podium.