Webinarium pt. „Wsparcie dolnośląskich przedsiębiorców w czasie COVID-19”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Wsparcie dolnośląskich przedsiębiorców w czasie COVID-19” - 23.02.2021 r.
W trakcie WEBINARIUM zostaną przedstawione informacje na temat dostępnych form wsparcia realizowanego przez ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej oraz przegląd aktualnych finansowych programów wsparcia dla MŚP, w tym wsparcie w ramach dostępnych pożyczek płynnościowych oraz wsparcie dla przedsiębiorców branży turystycznej w ramach pożyczki branżowej.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19.02.2021 r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e - mailowy indywidualny link do spotkania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem.
Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli przedsiębiorców (mikro, małych i średnich) działających na obszarze województwa dolnośląskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w czasie pandemii i na rozwój firmy.
Webinarium odbędzie się: 23 lutego 2021 r. (wtorek), w godz. 12.00-13.40
Program spotkania:
• 12.00-12.10 – Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci
Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
• 12.10-13.10 –„Tarcza Antykryzysowa wsparcie realizowane przez ZUS – przegląd dostępnych form
wsparcia” – Pani Agnieszka Gałkowska - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Jeleniej Górze;
• 13.10-13.35 – „Aktualne finansowe programy wsparcia dla MŚP” - Pożyczka branżowa COVID-19 oraz
Pożyczki Płynnościowe – Pani Beata Maliszewska – Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.;
• 13.35- 13.40 – Podsumowanie;

Organizator spotkania :
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2021.02.23 PLAKT WEBINARIUM