Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży w Radomierzu zaprasza

Z przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy dr. Anetty Pereświet-Sołtan z Pastorem Kościoła Dla Regionu, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Gminą Janowice Wielkie od 1 grudnia w Radomierzu funkcjonuje Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży - Era Psyche Psychoterapia i rozwój. Placówka działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

Poradnia mieści się w Radomierzu nr 7/3. Obszarem jej działania jest cały powiat jeleniogórski. Co najważniejsze, kosnsultacje oraz  terapia są całkowicie bezpłatne i nie wymagają skierowania od lekarza. Poradnia w Radomierzu ma charakter ośrodka środowiskowego. Pracują w niej: psycholodzy, psychoterapeuci i pedagodzy środowiskowi.
Konsultacje mogą być udzielane online, w samej poradni (z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych z pandemią Covid-19), a także poza nią: w szkołach, świetlicach środowiskowych, świetlicach wiejskich, domach dziecka, a także w domach prywatnych.
Właścicielka poradni, pani Anetta jest psychologiem i pedagogiem, wykładowcą w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Poza studiami doktoranckimi ukończyła m.in. studia podyplomowe z socjoterapii oraz dialogu motywującego.
Prowadzi firmę Era Psyche dr Anetta Pereświet-Sołtan, do której należą poradnie dla dzieci i młodzieży. Jedna znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Strońskiej 6., druga  mieści się w podwrocławskim Kiełczowie, przy ul. Sportowej 5., trzecia zlokalizowana jest w Radomierzu nr 7/3. 
Jest również właścicielką platformy e-learningowej z internetowymi kursami dla rodziców nastolatków.
Od 2012 roku prowadzi we Wrocławiu Polską Akademię Dzieci przy Dolnośląskiej Szkole Wyższej - edukacyjno-rozwojowy projekt dla dzieci.
Specjalizuje się w psychologii rozwoju, komunikacji interpersonalnej oraz zarządzania i organizacji.