Webinarium pt. „Wsparcie dotacyjne ze środków UE na szkolenia dla przedsiębiorców ”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Wsparcie dotacyjne ze środków UE na szkolenia dla przedsiębiorców ” – 18.12.2020 r.
W trakcie WEBINARIUM zostaną przedstawione informacje na temat aktualnych możliwości pozyskania dotacji na podnoszenie kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników ze środków UE.

Informacje zostaną przedstawione w oparciu o zaktualizowane harmonogramy na rok 2020 oraz ogłoszone harmonogramy na rok 2021.
Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16.12.2020 r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e - mailowy indywidualny link do spotkania.W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefonicznyz organizatorem.
Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli przedsiębiorców( mikro, małych i średnich) działających na obszarze województwa dolnośląskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia dotacyjnego na rozwój firmy poprzez podnoszenie kwalifikacji..
Webinarium odbędzie się: 18 grudnia 2020 r. (piątek), w godz. 12.00-13.15
Program spotkania:
• 12.00-12.10 – Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
• 12.10-12.30 – Dotacje na podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i pracowników – projekt „Partnerstwo na rzecz rozwoju Dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP)”
• 12.30 -12.50 – Dotacje na podnoszenie kwalifikacji w ramach konkursu dla działanie 2.21 Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach „Kompetencje dla sektorów – oferta dla przedsiębiorców”;
• 12.50- 13.10 – Dotacje na podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i pracowników „Akademia menadżera MŚP”
• 13.10- 13.15 – Pytania i odpowiedzi

Organizator spotkania :
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.