COVID -19 - zasady obsługi interesantów Urzędu Gminy w Janowicach Wielkich

W związku z sytuacją, obowiązujących od dnia 10 października na terenie całego kraju obostrzeń jak w „strefie żółtej”, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i troskę zarówno o mieszkańców jak i pracowników obsługa Urzędu Gminy Janowice Wielkie prowadzona jest tylko w punkcie informacyjnym na parterze budynku. Godziny pracy Urzędu Gminy i kasy bankowej w najbliższym czasie nie zmieniają się.
Jako najlepszą i najbardziej bezpieczną formę kontaktu z Urzędem zalecamy kontakt drogą elektroniczną (np. za pośrednictwem platformy ePUAP, telefonicznie, e-mailowo).

covid

Ponadto zachęcam do umawiania się na indywidualny termin przyjęcia telefonicznie lub e-mailowo. Urzędnik poinformuje Państwa gdzie, kiedy i jakie dokumenty należy przedłożyć, aby sprawa została niezwłocznie rozpatrzona.
W przypadku braku możliwości skorzystania z drogi elektronicznej, wyjątkowych przypadkach załatwienie spraw będzie możliwe poprzez osobiste stawiennictwo w Urzędzie (w celu sprowadzenia pracownika proszę dzwonić dzwonkiem), jednak będą obowiązywały ograniczenia w ilości osób jednocześnie przebywających w budynkach Urzędu.
W przypadku stawiennictwa osobistego bez wcześniejszej rezerwacji terminu i godziny wizyty, czas oczekiwania na załatwienie przez Państwa sprawy może być znacznie wydłużony.
Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz stosowania środków do dezynfekcji rąk zarówno w przestrzeni publicznej jak i podczas wizyty w Urzędzie.
Apeluję o stosowanie się do niniejszych zasad i wspólne dbanie o bezpieczeństwo nas wszystkich.

 

Z poważaniem
Wójt Gminy Janowice Wielkie
Kamil Kowalski