Ułatwienia dostępu

Medale w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej

Szkolna reprezentacja z klas III/IV ze Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz zdobyła drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Karkonoskiego w piłce nożnej Orlik 2024.

Organizatorem zawodów były Ludowe Zespoły Sportowe w Jeleniej Górze oraz miejscowy klub piłkarski Orzeł Mysłakowice.
Reprezentacja janowickiej szkoły spisała się bardzo dobrze i grała z meczu na mecz co raz lepiej. Ostatni mecz zdecydował, że pierwsze miejsce zajęli gospodarze, janowicka drużyna drugie miejsce, a brązowe medale zdobyli uczniowie z klubu Lotnik Jeżów Sudecki. Stawką był awans do dalszych rozgrywek. Dwa pierwsze zespoły uzyskały awans do ścisłego finału strefy jeleniogórskiej, który odbywa się 20 czerwca. Gratulacje i powodzenia.
Opiekun: Piotr Lesiński.