Ułatwienia dostępu

Dzień Babci i Dziadka w Świetlicy w Komarnie

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, a wnuczęta mogą okazać swój szacunek.

W niedzielę 22.01.2023r babcie i dziadkowie przybyli do świetlicy na słodki poczęstunek oraz na program artystyczny przygotowany przez dzieci. Pani Beata Gawecka przywitała wszystkich gości, a dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Następnie dzieci wręczyły babciom i dziadkom upominki. Babcie i dziadkowie podziękowali gromkimi brawami dzieciom i rodzicom za tak wspaniałe przyjęcie. Dużo radości i uśmiechu wywołało wspólne robienie zdjęć w "mini foto budce". Babcie i dziadkowie chętnie pozowali do zdjęć ze swoimi pociechami w różnorodnych kreacjach. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Bardzo dziękuję mamom za upieczenie ciast oraz zrobienie pysznych deserków. Dziękuję Paniom Beacie Gaweckiej, Marcie Rudnickiej, Karolinie Michoń, Pani Sołtys Edycie Michoń, Annie Skotarek, Ewie Dzióbek, Joannie Wojtarowicz. Dziękuję Agnieszce Dzióbek, Kamili Koszeli i Piotrowi Wojtarowiczowi za pomoc w przygotowaniu Sali, Pani Magdzie Kurek za pożyczenie sprzętu muzycznego, dzieciom ze świetlicy oraz najmłodszym szkrabom za piękny występ, który dał wiele radości.

Grażyna Sobierajska

Opiekun Świetlicy w Komarnie