Ułatwienia dostępu

Jesienne Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych

26 września 2024 roku w Krzyżowej (powiat świdnicki) odbyły się Jesienne Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych z udziałem 22 osobowej reprezentacji uczniów naszej szkoły. Zawody biegowe odbyły się w kilku kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. W niektórych kategoriach wiekowych startowało ponad 100 biegaczy, w tym zawodnicy z najlepszych klubów lekkoatletycznych i biegowych na Dolnym Śląsku. Nasi sportowcy uzyskali bardzo dobre wyniki i miejsca wśród dolnośląskich biegaczy. Wielkim sukcesem jest zdobycie tytułu Mistrza Dolnego Śląska, który wywalczyła Lena Kina wygrywając bieg w swojej kategorii wiekowej.

Wojciech Brudziński – 18 miejsce

W ogólnej klasyfikacji gmin i miast zajęliśmy 8 miejsce. Byliśmy pierwszą gminą wiejską i pierwszą z naszego powiatu. W klasyfikacji powiatów zajęliśmy rewelacyjne 4 miejsce. Wszystkim dziękujemy za udział i godne reprezentowanie szkoły i gminy oraz gratulujemy osiągniętych wyników.

Nauczyciele wychowania fizycznego: Małgorzata Zięba-Sokół, Piotr Lesiński