Ułatwienia dostępu

Medale janowickich uczniów szkoły podstawowej w zawodach lekkoatletycznych

W Szkole Podstawowej w Łomnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego w lekkoatletyce klas V-VI. W zawodach wystartowało około dwustu uczniów z naszego powiatu. Janowicka szkoła wystawiła skromną ale mocną i prężną sześcioosobową reprezentację. Rewelacyjnie zaprezentowała się Weronika Poleszko, która zdobyła złoty medal w pchnięciu kulą oraz Ksawery Skalany, który zdobył złoty medal w biegu na 60 metrów.  Kolejne medale zdobyli nasi biegacze na 300 metrów, Daria Górnicka srebrny medal oraz Mateusz Markowiak brązowy. Tuż za podium uplasował się Marcel Baran  w biegu na 1000 metrów, a Wojciech Brudziński na 300 metrów zajął szóste miejsce z grona trzydziestu startujących.