Ułatwienia dostępu

Volleymania Dolny Śląsk 2021 dobiegła końca

Świetnie zaprezentowały się młode siatkarki UKS-u "Sokoliki" Janowice Wielkie podczas rozgrywanego ostatni raz w tym roku szkolnym w Twardogórze turnieju z cyklu „Volleymania Dolny Śląsk”. Nasze zawodniczki zdobyły trzecie i szóste miejsce w kategorii klas szóstych oraz trzecich; ósme miejsce w klasach czwartych, a dziesiąte w klasach piątych.

W zawodach uczestniczyło kilkadziesiąt zespołów z kilkunastu ośrodków sportowych na Dolnym Śląsku. W łącznej punktacji za udział w 10 turniejach wygrały siatkarki z Miękini przed zespołami z Obornik Śląskich oraz Milicza. Nasze siatkarki zajęły wysokie czwarte miejsce. Na zakończenie turnieju dokonano uroczystej dekoracji najlepszej zawodniczki, jako odkrycie roku. Ku radości ekipy z Janowic Wielkich była to nasza zawodniczka - Zofia Gotowt, reprezentująca UKS "Sokoliki" w kat. klas szóstych. Siatkarki zapracowały na wypoczynek i wspaniałe wakacje, a do treningów wrócą od nowego roku szkolnego.
Trener: Piotr Lesiński.