Ułatwienia dostępu

Kolejny dobry start w siatkarskim turnieju

Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowały się młode siatkarki UKS-u "Sokoliki" Janowice Wielkie na przedostatnim w tym roku kalendarzowym turnieju z cyklu „Volleymania Dolny Śląsk".

Turniej został rozegrany w hali sportowej w Kobierzycach. Dziewczęta z klas szóstych ponownie pokazały, że są w dolnośląskiej czołówce, stając na najwyższy stopniu podium. Drugi zespół klas szóstych zajął 7 miejsce. Siatkarki z klasy piątej zdobyły brązowe medale w swojej kategorii, a zespoły z klasy czwartej zajęły 7 i 9 miejsca. W zawodach wystartowało około 60 zespołów w różnych kategoriach. Ostatni turniej w tym roku szkolnym odbędzie się 20 czerwca 2021 r. w Twardogórze.
Oto nasze medalistki: klasa szósta: Gotowt Zofia, Szeferowicz Oliwia, Kozłowska Zuzanna, Woźniak Agata; klasa piąta: Sasiela Oliwia, Kusz Natalia, Paluch Lena oraz Gapińska Maja. Trener Piotr Lesiński.