Ułatwienia dostępu

"Poszukiwania wiosny z KKKS"

Karolina Laszkiewicz

W minioną sobotę (23.03) lokalny klub Karate Shotokan był organizatorem wydarzenia pod hasłem przewodnim "Poszukiwania wiosny z KKKS". We wspólnej integracji uczestniczyli trenujący w KKKS wraz z rodzinami.

W sumie do zabawy zgłosiło się ponad 80 osób. Pierwszym elementem wspólnej integracji była wycieczka po przepięknych Rudawach Janowickich. W czasie marszu uczestnicy brali udział w grze terenowej stworzonej przez starszych zawodników klubu. Po drodze czekało na nich 16 różnych zadań. W sumie cała grupa przeszła ponad 11km. 

Kolejną częścią zabawy było wspólna integracja na Zielonej Dolinie, na której wszyscy zjedli ciepły posiłek. Odbyło się również wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Pomimo nieciekawej pogody w drugiej części zabawy, większość osób została do końca.

Co prawda wielu oznak wiosny nie udało się zlokalizować, ale już czuć że jest blisko. Na pewno za to udało się stworzyć wiele nowych znajomości oraz w ogóle poznać w ramach różnych sekcji klubu. 

Zarząd i trenerzy KKKS dziękują wszystkim uczestnikom oraz osobom, które pomogły w przygotowaniu tego wydarzenia. Podziękowania należą się naszym dwóm lokalnym firmom, a mianowicie "Piekarni Szpecht" (za jak zwykle idealne bułeczki) oraz "Głodomorek Pizzeria i Kebab" (za pyszną zupkę pomidorową). Wielkie podziękowania kierujemy również w stronę Gminy Janowice Wielkie za udostępnienie Zielonej Doliny. 

Warto dodać, że uczestnictwo w tym wydarzeniu było całkowicie darmowe. Był to ukłon w stronę trenujących w naszym Klubie, podziękowanie za zaufanie i ciągłe wspieranie rozwoju klubu. 

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Praczyk