Ułatwienia dostępu

Nasze siatkarki ponownie najlepsze

W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Lubaniu odbył się towarzyski turniej piłki siatkowej dla uczniów klas siódmych, ósmych, ewentualnie młodszych, na pełnowymiarowych boiskach.

W turnieju uczestniczyło osiem zaproszonych zespołów – siedem żeńskich i jeden męski. Turniej rozegrano systemem w dwóch grupach eliminacyjnych, następnie półfinały i finały.

Nasze siatkarki spisały się rewelacyjnie, wygrywając wszystkie spotkania i zajmując pierwsze miejsce. W finale rozegrały mecz z drużyną męską, pokazując, że w tym wieku liczy się technika, nie tylko siła.

Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu i opiekę, a szczególne gratulacje dla wszystkich siatkarek za sportową postawę.

Trener Piotr Lesiński

Siata_turniej_Lubań_2025-1.jpg