W niedzielę nasze młodziczki z klas ósmych i młodszych, reprezentujące klub UKS Sokoliki, uczestniczyły w turnieju zorganizowanym przez zaprzyjaźniony klub ze Starej Kamienicy – Klub Sportowy Husar Izery.
W turnieju udział wzięło sześć zaproszonych zespołów: z Lubania, Pisarzowic, Łomnicy, dwa zespoły ze Starej Kamienicy oraz nasz UKS Sokoliki. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” po dwa sety do piętnastu punktów.
Nasze zawodniczki zajęły pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc ani jednego seta. Najlepszą zawodniczką turnieju została nasza siatkarka Milenka Gac z klasy szóstej.
Kolejny turniej dla młodziczek odbędzie się 18 października w Lubaniu, natomiast młodsze siatkarki z klas 4-6 zagrają w najbliższą sobotę w Miliczu w turnieju z cyklu Volleymania Dolny Śląsk.
Podziękowania dla Sławomira Piątka za pomoc w przeprowadzeniu i opiece podczas turnieju. Gratulację i powodzenia w kolejnych turniejach.
Trener Piotr Lesiński











