Ułatwienia dostępu

VII Grand Prix Głogowa w minisiatkówce dziewcząt

Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 został rozegrany Turniej Mikołajkowy w minisiatkówce dziewcząt, którego gospodarzem był klub MKS Piast Głogów.

W turnieju zagrały siatkarki z klas szóstych, czwartych oraz w kategorii „singielki”. Na parkiecie głogowskiej „dziesiątki” zagrało kilkadziesiąt młodych adeptek piłki siatkowej z następujących klubów: UKS Sokoliki Janowice Wielkie, UKS Świt Drzonków, UMKS Volley Głogów, ZAHIR Volley Wschowa, UKS Ares Nowa Sól oraz MKS Piast Głogów.
Siatkarskich emocji nie zabrakło i tym razem! Najwięcej się ich pojawiło podczas rywalizacji najmłodszych „singielek”, które rozpoczynają swoją przygodę z siatkówką i rywalizacją sportową na boisku.
W kategorii dwójek i czwórek dziewczęta zaprezentowały dobry poziom gry i rywalizacji na boisku. Podczas Turnieju Mikołajkowego liczyła się dobra atmosfera i uśmiech  każdej zawodniczki. Na salę SP 10 Głogów zawitał Św. Mikołaj, który miał niespodzianki dla wszystkich uczestniczek turnieju – pamiątkowe koszulki i słodki upominek. Upominki czekały również na trenerów i opiekunów drużyn.
Janowickie siatkarki z klasy szóstej zajęły trzecie miejsce,a młodsze koleżanki z klasy czwartek pierwsze miejsce. Hanna Łuczak reprezentująca janowicki klub w "singielkach"  po raz drugi w Głogowie stanęła na najwyższym stopniu podium.
Nasze mikołajkowe złotka to: Paluch Lena, Sasiela Oliwia, Kusz Natalia, Gapińska Maja, Górnicka Anna, Górnicka Daria oraz wspomniana Hanna Łuczak.
Trener Piotr Lesiński.