Ułatwienia dostępu

Bardzo dobry występ młodych siatkarek w Twardogórze

Bardzo dobrze zaprezentowały się młode siatkarki UKSu "Sokoliki" Janowice Wielkie podczas pierwszego w tym roku szkolnym turnieju z cyklu Volleymania na Dolnym Śląsku rozegranego w Twardogórze. Nasze zawodniczki zdobyły pierwsze miejsce w kategorii klas szóstych oraz drugie miejsce w klasach piątych

Do zawodów zgłosiło się kilkadziesiąt zespołów z różnych miast i gmin Dolnego Śląska. W Twardogórze dokonano uroczystego podsumowania za poprzedni sezon siatkarski. Klasyfikację generalną po dziesięciu turniejach wygrały siatkarki z Volley Miękinia, drugie miejsce zajęły janowickie siatkarki, a trzecie SP2 Milicz.

Dokonano dekoracji drużynowej dla najlepszych klubów na Dolnym Śląsku biorących udział w tym programie za rok sportowy 2019/2020. Janowicki klub "Sokoliki" po raz piąty z rzędu staje na podium dziecięcej dolnośląskiej piłki siatkowej. Dekoracji dokonali członkowie zarządu klubu Volley Wrocław. Podziękowania dla wszystkich siatkarek za godnie reprezentowanie naszej szkoły i gminy.Trener: Piotr Lesiński.