Ułatwienia dostępu

Janowiczanki złotymi medalistkami Finału Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej klas czwartych

Rewelacyjnie dla janowickich siatkarek z klas czwartych zakończył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt.

Dziewczęta od wielu lat zaliczają się do ścisłej czołówki w rozgrywkach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy oraz Volleymanię Dolny Śląsk. Finał strefy odbył się w SP nr 2 w Kamiennej Górze z udziałem siedmiu najlepszych zespołów.

Janowiczanki wygrały wszystkie spotkania eliminacyjne, w półfinale pokonały gospodynie SP2 Kamienna Góra 2:0, a w wielkim finale wygrały z SP4 Bogatynia 2:1 zdobywając pierwsze miejsce.  Zgodnie ze statutem janowickiej szkoły wywalczyły stypendia sportowe.
Oto nasze złotka: Gac Milena, Szczepańska Antonina, Urynowicz Kalina, Fijałkowska Hanna, Oliwia Markowska oraz Nina Wiśniewska.
Dobrą wiadomością jest fakt, iż w kategorii chłopców brązowe medale wywalczyli nasi koledzy z SP Mysłakowice.
Trener: Piotr Lesiński