Ułatwienia dostępu

Janowickie siatkarki  kończą sezon sportowy 2022/2023

Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowały się młode siatkarki UKS-u "Sokoliki" Janowice Wielkie na ostatnim w tym roku kalendarzowym turnieju z cyklu Volleymania Dolny Śląsk. Turniej został rozegrany w hali sportowej w Twardogórze. Dziewczęta z klas piątych ponownie stanęły na podium, tym razem z brązowymi medalami. Dziewczęta z klas czwartych zajęły kolejno czwarte, ósme, jedenaste i czternaste na 39 startujących. W zawodach wystartowało bardzo dużo zespołów, gdyż był to ostatni ale obowiązkowy dla wszystkich klubów, turniej w tym roku szkolnym. W klasyfikacji generalnej za cały rok szkolny i udział w dziesięciu turniejach wygrały siatkarki z Milicza. Janowicki UKS uplasował się na wysokim piątym miejscu. Na zakończenie turnieju dokonano dekoracji drużynowej, rozdano nagrody dla najlepszych klubów biorących udział w programie za rok szkolny 2022/2023. Trenerzy otrzymali certyfikaty za współpracę z klubem Volley Wrocław.
Siatkarki zakończyły sezon sportowy obozem w Boszkowie koło Leszna, a od września będą się przygotowywać do następnych rozgrywek.
Trener: Piotr Lesiński