Ułatwienia dostępu

VIII Grand Prix Głogowa

Janowickie siatkarki UKS "Sokoliki" uczestniczyły w turnieju piłki siatkowej klas piątych i singielek w ramach VIII Grand Prix Głogowa w mini siatkówce. Turnieje rozgrywane są pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa.

Dziewczęta z klasy piątej rozgrywały turniej grając do dwóch wygranych setów. W turnieju uczestniczyło dwanaście zespołów z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Zawodniczki po zaciętych pojedynkach grupowych awansowały do grupy finałowej, która walczyła o miejsca 1-6. Po meczach finałowych dziewczęta zajęły bardzo dobre czwarte miejsce.
Po raz kolejny atrakcją był turniej jedynek przeznaczony dla zawodniczek z klas trzecich i młodszych. Janowicki UKS reprezentowała Milena Gac z klasy trzeciej, która zajęła trzecie miejsce wśród osiemnastu startujących. Zawodniczki z miejsca pierwszego, drugiego oraz trzeciego uzyskały taką samą ilość punktów. O miejscu decydował współczynnik zdobytych punktów do ilości straconych.
UKS "Sokoliki" reprezentowały: Anna Górnicka, Daria Górnicka, Hanna Łuczak oraz Milena Gac. Trenerem zawodniczek jest Piotr Lesiński.