Ułatwienia dostępu

Janowickie siatkarki ponownie na podium w Głogowie

Janowickie siatkarki UKS-u "Sokoliki" uczestniczyły w trzeciej edycji turnieju piłki siatkowej klas czwartych i szóstych z okazji VII Grand Prix Głogowa w mini siatkówce. Turnieje rozgrywane są pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa.

Dziewczęta z klasy czwartej rozgrywały turniej grając jednego seta do 25 punktów. Po zaciętych pojedynkach grupowych i meczach półfinałowych janowiczanki zajęły ostatecznie drugie miejsce przegrywając w wielkim finale z gospodyniami MKS Piastem Głogów. Ich starsze koleżanki z klasy szóstej grały do dwóch wygranych setów do 25. Dziewczęta przegrały tylko z koleżankami z klubu Rokita Brzeg Dolny zajmując ostatecznie drugie miejsce.
Po raz kolejny atrakcją był turniej jedynek przeznaczony dla zawodniczek z klas trzecich i młodszych. Janowicki UKS reprezentowała debiutująca Milena Gac z klasy drugiej, która zajęła piąte miejsce wśród osiemnastu startujących.
UKS "Sokoliki" reprezentowały również: Sasiela Oliwia, Gapińska Maja, Kusz Natalia, Paluch Lena, Źrebiec Nikola, Górnicka Anna, Górnicka Daria oraz Łuczak Hanna.
Trener Piotr Lesiński.