Ułatwienia dostępu

Bardzo dobry występ młodych siatkarek z Janowic Wielkich w Twardogórze

Dobrze zaprezentowały się młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie podczas ostatniego w tym roku szkolnym turnieju z cyklu "Volley Wrocław na Dolnym Śląsku" rozgrywanego w Twardogórze. Nasze zawodniczki na ostatnim turnieju zdobyły trzecie miejsce w kategorii klas czwartych (38 uczestniczących). Do zawodów zgłosiło się ponad 100 zespołów.

Organizator ze względu na możliwości organizacyjne musiał ograniczyć ilość do 84 zespołów z różnych miast i gmin. Łącznie w zawodach brało udział około 300 zawodniczek. W klasyfikacji generalnej za cały rok szkolny i udział w dziesięciu turniejach wygrały siatkarki z SP 2Milicz, drugie miejsce zajęły siatkarki z Volley Miękinia przed Sokolikami Janowice Wielkie. Na zakończenie turnieju dokonano dekoracji drużynowej i rozdano nagrody finansowe dla najlepszych klubów na Dolnym Śląsku biorących udział w tym programie za rok szkolny 2018/2019. Janowicki klub Sokoliki po raz czwarty z rzędu staje na podium dziecięcej dolnośląskiej piłki siatkowej. Dekoracji dokonali przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, członkowie zarządu klubu Volley Wrocław oraz zawodniczki wrocławskiego klubu.
Trener: Piotr Lesiński.